Nāciet uz nodarbībām!

15 €

Nāciet uz nodarbībām!

Рига
15 €
УслугиLabdien!


Aicinu uz nodarbībām 3- 4 gadīgus bērnus, pedagoģiski iekārtotā domas un radošuma telpā, kurā draudzīgi un ar prieku tiek gaidīts ikviens bērns, lai kopīgi dotos sirsnīgā un aizraujošā ceļojumā pa dažādu zināšanu pasauli. Ikviens cilvēkbērns ir vērtība ar savām domām, izpratni, attieksmi, interesēm, jautājumiem un darbošanos.


Ļoti priecājos par tikšanos ar cilvēkiem, kuri vēlas, lai bērns pats veido savu pieredzes ceļu, domājot, secinot, jaunatklājot un pats galvenais topot par sevi pašu.


Aicinu uz nodarbībām  bērnus, kuri dažādu iemeslu dēļ vēl neapmeklē pirmsskolu. Soli pa solītim mēģināsim satuvināties, lai kopā darbotos un sadarbotos.

Nodarbības būs ļoti piemērotas bērniem, kuri jūtas un domā citādāk, radošāk, neatkarīgāk, ārpus pieaugušo gaidām un pieņēmumiem par to, kas ir pareizi un kā jābūt.

Nodarbībās labi jutīsies tie bērni, kuri ikdienā apmeklē skaitliski lielas bērnu grupas PII.

Aicinu bērnus, kuri ir introverti, noslēgti, jūtīgāki, klusāki un kuriem ir svarīgs process, kuri vēlas darboties netraucēti, atbalstoša, empātiska un iedrošinoša pieaugušā klātbūtnē.


Nodarbības balstītas uz domāšanas kā kognitīvā procesa veicināšanu un radošuma aspektiem. Vērīgums, nianses, analītiskā un kritiskā domāšana, ideju ģenerēšana un īstenošana raksturo nodarbībās notiekošos procesus.


 Aicinu vairāk lasīt FB mājas lapā “Es pasaulē, pasaule manī”.

Adrese: Baltā iela 1B.


Laipni aicināti.
Возраст :
3
Дата публикации:
13.09.2023 10:46
Просмотры:
89

15 €

+371 20020167

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email