Autocom Icon

2 520 €

Autocom Icon

Рига
2 520 €
Продаю

Autocom ICON ir jaunās paaudzes aprīkojums, kas izgatavots jaunā dizainā un kuram ir aizsardzība pret putekļiem un mitrumu, korpusa nodilumu un kompakts izmērs. Iekārtas un diagnostikas programmatūru izstrādā un ražo kompānija Autocom Zviedrijā. Diagnostikas programmatūru var instalēt uz jebkura datora, klēpjdatora vai planšetdatora ar Windows operētājsistēmu, un tā tiek savietota ar VCI, izmantojot Bluetooth, Wi-Fi vai USB kabeli. ICON ir aprīkots ar jaudīgu aparatūru, kas ļauj veikt darbu ātri un precīzi, kā arī pievienotas jaunas iespējas mūsdienu un turpmākajai diagnostikai, piemēram ar DoIP - integrēta iespēja sazināties ar diagnostiku, izmantojot IP, CAN-FD - integrēta augstākai komunikācijai ātrums transportlīdzekļos un PASSTHRU SAE J2534 - iespēja strādāt ar OEM izplatītāja līmeņa programmatūru. Autocom ICON ir arī unikāla Flight Recorder funkcija, tā ir saderīga ar papildu ADAS kalibrēšanas statīvu (piemēram, adaptīvas kruīza kontroles un citu sistēmu kalibrēšanai) un Info System MAX datu bāzi,iebūvēta diagnostikas palīdzība Vadāma diagnostika, daudzkrāsu LED un darbības režīma ikonas, iebūvēts OBD apgaismojums ligzdas atrašanai zem paneļa, automātiska transportlīdzekļa akumulatora sprieguma pārbaude un displejs un pārskata funkcija diagnostikas rezultātu drukāšanai.

CARS programmatūras versija:

Izmantojot programmatūru CARS, jūs varat veikt zīmolam specifisku diagnostiku vieglajiem automobiļiem un vieglajiem kravas automobiļiem ar visa veida degvielu, ieskaitot elektriskos un hibrīdos transportlīdzekļus. CARS programmatūra ļauj veikt tādas funkcijas kā nolasīt un izdzēst traucējumu kodus ar definīcijām, nolasīt datu plūsmu, testa aktivizēšanu, kodēšanu, adaptāciju un daudzas citas. Programmatūrā ir aptuveni 35,000 unikālu sistēmu izvēles un šis skaitlis pieaug ar katrā atjauninājumu reizē. Jaunākajai CARS programmatūras versijai ir viedas funkcijas, kas ļauj no transportlīdzekļa nolasīt šasijas numuru (VIN) un skenēt visas sistēmas, kā arī parādīt katrā sistēmā saglabātos kļūdu kodus. Iekārtas var izmantot ar papildu Autocom adapteriem vai pilnu adapteru komplektu.

TRUCKS programmatūras versija:

Izmantojot programmatūru TRUCKS, jūs varat veikt zīmolam specifisku diagnostiku smagajām a/m, komerctransportam, autobusiem un piekabēm, ar profesionālām funkcijām, piemēram, komponentu aktivāciju, kodēšanu, adaptācijām, u.t.t. Programmatūrai ir plašs pārklājums, un ar atjauninājumiem regulāri tiek pievienotas papildu funkcijas un jauni transportlīdzekļu modeļi. Jaunajā TRUCKS programmatūras versijā ir jaunas, viedas funkcijas, kas ļauj nolasīt šasijas numuru (VIN) un identificēt transportlīdzekli un skenēt visas sistēmas, vai nav kļūdu kodu, kas tiek glabāti katrā elektroniskajā vadības blokā (ECU).

Дата публикации:
08.08.2023 13:34
Просмотры:
101

2 520 €

+371 29416069

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email