Datoru veselības centrs SIA

Datoru veselības centrs SIA

Рига
Услуги

DVC uzņēmums - vecākais mobilo tālruņu un planšetdatoru, klēpjdatoru un datoru remonta servisa centrs. Uzņēmumam ir viss nepieciešamais efektīvai un kvalitatīvai daudzu ražotāju ierīču apkopei un remontam. Uzņēmuma speciālisti remontē daudzu ražotāju ierīces. Mūsu priekšrocības:

• Profesionalitāte

• Ātra apkalpošana

• Pieejamas cenas

• Kvalitātes nodrošināšana

Rīgā atrast īstu meistaru ir diezgan problemātiski, gandrīz visās modernajās ierīcēs ir sarežģītas elektroniskās sastāvdaļas, trauslas mikroshēmas, kuras var saprast tikai profesionālis. Kvalitatīvam servisam nepieciešama arī speciāla tehnika un programmatūra, ar kuras palīdzību tiek veikta ierīču diagnostika un tikai pēc tam veic remontu. Mūsu rīcībā ir tikai modernas iekārtas diagnostikai un remontam no vadošajiem ražotājiem: Wavetek, BOFA, Vermason, ETAMA, WELLER, Bernstein, Armeka uc Kvalitatīvi rezerves daļu analogi jebkuram budžetam, kā arī oriģinālās ražotāja rezerves daļas. Īpaši aprīkota remonta telpa ar antistatisku aizsardzību (ESD protected area).

Atslēgas vārdi: klēpjdatoru remonts, klēpjdatoru remonta centrs, telefonu remonts Rīgā, servisa telefonu remonts, viedtālruņu remonts Rīgā, telefonu remonts, Rīgas mobilo telefonu remonts, telefonu stiklu maiņa Rīgā, telefonu stiklu maiņa Rīgā


Дата публикации:
07.04.2023 15:17
Просмотры:
73

+371 220 033

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email