Exo Terra terārijs

135 €

Exo Terra terārijs

Рига
135 €
Продаю

Jauns, nelietots zemā profila terārijs (30 cm / 12 ") ideāli piemērots zemes virspusē dzīvojošiem rāpuļiem un abiniekiem. Tuksneša rāpuļu sugas patiešām gūs labumu no vertikāli zemā dizaina, jo ultravioletās un siltuma spuldzes atrodas tuvāk dzīvniekam, salīdzinot ar augstākiem modeļiem.


Šis biotops ir īpaši izstrādāts tuksneša iemītniekiem, jo lielākā daļa tuksneša sugu mitinās zemes virspusē un nepārvietojas vertikāli. Lai gan šis modelis ir ļoti līdzīgs akvārija tipa tvertnēm, tam ir visas labākās Exo Terra terāriju īpašības.


- Priekšējā stikla ventilācija

- Dubultas durvis ērtākai piekļuvei

- Ūdensnecaurlaidīgs dibens

- Paceļams apakšējais rāmis

- Nerūsējošā tērauda vāks

- Slēdzenes, lai novērstu izbēgšanu

- Viegli pieskrūvējams fiksators terārija pārsegam

- Aizveramas ieejas vadiem un / vai caurulēm

- Izgriezumi aizmugurē vadiem un / vai caurulēm


Exo Terra Glass Terrarium ir ideāls rāpuļu vai abinieku mājoklis, ko izstrādājuši Eiropas herpetologi. Priekšējās atveramās durvis nodrošina ērtu piekļuvi apkopes un barošanas vajadzībām. Īpaši izstrādāta slēdzene novērsīs aizbēgšanu. Priekšējā stikla ventilācija nodrošina UVB un infrasarkano staru iekļūšanu, un to iespējams atvienot, lai varētu ērti piekļūt dekorējot vai tīrot. Vāka aizmugurējā daļā ir 5 atveres vadiem un caurulēm. Terārija apakšējā plāksne ir paceļama, lai uzstādītu pamatnes sildītāju. Īpaši augstais priekšējais stikls ir ideāli piemērots bieziem substrātu slāņiem, ūdenim (paludarium) vai Exo Terra reptiļu midzenim. Dabiskais fons ir tādā pašā krāsā kā visi pārējie Exo Terra apdares priekšmeti (ūdens trauki, ūdenskritumi, klintis u. c).


Fons iekļauts komplektā

Exo Terra Rock Terrarium fons ir viegli griežams fons ar neticami dabisku izskatu. Tas rada daudzdimensiju biotopu, kas ir ideāli piemērots rāpuļu kāpšanai, vai vienkārši terārija dekorēšanai. Tā krāsa un struktūra ir tāda pati kā jebkuram Exo Terra apdares priekšmetam, lai radītu perfekti saskaņotu vidi.

Порода :
Exo Terra terārijs
Возраст :
1
Дата публикации:
22.10.2021 15:30
Просмотры:
342

135 €

+371 22174309

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email