Veikali uz riteņiem

Veikali uz riteņiem

Другой
Услуги

Pateicoties nopietnajai pieredzei automobiļu ražošanā un uzstādīšanā, mēs lepojamies ar to, ka mūsu pakalpojumu klāstā ir arī pārvietojamie veikali, pārtikas furgoni un komercdarbībai paredzētas piekabes. Šādi automobiļi ir aprīkoti ar augstas kvalitātes aprīkojumu, kas nodrošina nepieciešamos apstākļus pārtikas uzglabāšanai vai pagatavošanai. Mūsu pieredzējušie darbinieki var izgatavot jauna veida produktus, pārveidojot klasisko transportlīdzekli un piešķirot tam jaunu mērķi. Katram pasūtījumam nodrošinām individuālu pieeju, ņemot vērā klienta vajadzības, prasības un budžetu. Ja nepieciešams, mēs projektējam un izgatavojam virsbūves, uzstādām ledusskapjus, darba virsmas, apgaismojumu, ūdens, elektriskās sistēmas un visu citu nepieciešamo aprīkojumu "Food truck" automobiļiem. Mēs varam izveidot ne tikai tradicionāla stila veikalu uz riteņiem, bet arī tādu, kas pievērsīs uzmanību ar ekskluzīvu un pamanāmu dizainu.

Mēs esam ambiciozu, profesionālu un motivētu cilvēku komanda, kas vienmēr ir gatava palīdzēt un konsultēt visos automobiļu aprīkošanas un pārbūves jautājumos. Mēs saprotam, ka katrs klients un viņa vajadzības ir individuālas, tāpēc cenšamies nodrošināt pēc iespējas plašāku materiālu, dizainu, audumu, krāsu utt. izvēli.

Ar šiem un citiem mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem varat iepazīties, apmeklējot mūsu mājas lapu vai rakstot uz info@autogema.eu


Дата публикации:
15.04.2021 22:19
Просмотры:
984

Объявление в архиве.

Другой

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email