Dažādu sporta veidu servisa un transportēšana

Dažādu sporta veidu servisa un transportēšana

Другой
Услуги

Mūsu uzņēmums klientiem piedāvā dažādu sporta veidu servisa un transportēšanas pakalpojumus. Pieredzējusī komanda parūpēsies par transportlīdzekļa pilnīgu aprīkošanu, atsevišķu elementu izgatavošanu, dažādu detaļu uzstādīšanu, pilnīgu pasažieru salona aprīkošanu, skaņas-vibrācijas-siltumizolācijas un citiem darbiem, kas saistīti ar transportlīdzekļu pārveidošanu vai aprīkošanu.

Mēs sadarbojamies ar profesionālā sporta pārstāvjiem un klubiem. Lai iegūtu informāciju, lūdzu, sazinieties pa mājaslapā norādītajiem kontaktiem, un mūsu komanda sniegs detalizētu informāciju par pakalpojumiem vai sadarbības iespējām, kas jūs interesē.

Mēs esam ambiciozu, profesionālu un motivētu cilvēku komanda, kas vienmēr ir gatava palīdzēt un konsultēt visos automobiļu aprīkošanas un pārbūves jautājumos. Mēs saprotam, ka katrs klients un viņa vajadzības ir individuālas, tāpēc cenšamies nodrošināt pēc iespējas plašāku materiālu, dizainu, audumu, krāsu utt. izvēli.

Ar šiem un citiem mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem varat iepazīties, apmeklējot mūsu mājas lapu vai rakstot uz info@autogema.eu


Дата публикации:
15.04.2021 22:16
Просмотры:
533

Объявление в архиве.

Другой

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email