Kemperu aprīkošana

Kemperu aprīkošana

Другой
Разное

Ja jums patīk ceļot un apsverat iespēju iegādāties jaunu kemperi - sazinieties ar mums. Mūsu komanda ne tikai sniegs visu interesējošo informāciju, bet arī kopā ar jums apspriedīs jūsu vajadzības un atradīs vislabāko risinājumu. Mēs varam piedāvāt konkurētspējīgu kemperu cenu, kas atbildīs jūsu budžetam.

Mēs ražojam gan īpaši greznus, gan arī ekonomiskās klases kemperus. Par kemperiem var pārveidot gan jaunus, gan lietotus mikroautobusus. Klients var izvēlēties uzstādāmās iekārtas, interjera materiālus un audumus, sev tīkamu un mājīgu dizainu.

Mēs parūpēsimies par to, lai jūsu kemperis ir ērts un tajā būtu viss nepieciešamais aprīkojums, lai nodrošinātu komfortablus ceļojumus.

AutoGEMA ir oficiālais Reimo aprīkojuma un aksesuāru pārdevējs Lietuvā. Tiem, kas vēlas atjaunot kempera aprīkojumu, daļas, aksesuārus - mēs ar prieku palīdzēsim jums pasūtīt un piegādāt preces no Reimo tiešsaistes kataloga www.reimo.com. Piemērojam atlaides. Tāpat arī esam sertificēts Vācijas uzņēmuma REIMO ražotājs, kas Lietuvā var profesionāli veikt šādus kemperu aprīkošanas darbus:

• paceļamo jumtu uzstādīšana;

• Variotech 3000 sēdekļu sistēmas uzstādīšana

• REIMO virtuves mēbeļu montāža.

Mēs esam ambiciozu, profesionālu un motivētu cilvēku komanda, kas vienmēr ir gatava palīdzēt un konsultēt visos automobiļu aprīkošanas un pārbūves jautājumos. Mēs saprotam, ka katrs klients un viņa vajadzības ir individuālas, tāpēc cenšamies nodrošināt pēc iespējas plašāku materiālu, dizainu, audumu, krāsu utt. izvēli.

Ar šiem un citiem mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem varat iepazīties, apmeklējot mūsu mājas lapu vai rakstot uz info@autogema.eu


Марка :
-
Год выпуска :
2021
Год выпуска :
2021
Дата публикации:
15.04.2021 22:15
Просмотры:
680

Объявление в архиве.

Другой

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email