CRP MOT III (ar atjauninājumiem 2 gadiem)

799 €

CRP MOT III (ar atjauninājumiem 2 gadiem)

Рига
799 €
Продаю

CRP MOT III (ar atjauninājumiem 2 gadiem) ir multimarku skeneris, kas atļauj skenēt visas elektroniskās sistēmas vairāk nekā 50 auto markām un satur 15 visvairāk izmantotās autoservisā adaptācijas un speciālās funkcijas. Atšķirībā no vienkāršākajiem CRP S5/S7 iekārta ir uzbūvēta uz pilnvērtīgas Android planšetes un bezvadu Bluetooth DBScar diagnostikas adaptera bāzes, kā arī tās komplektā ir iekļauti visvairāk izmantotie BMW-20 pin un MB-38 pin adapteri vecajām ligzdām.

Speciāla cena:

-799 EUR ar PVN

Pirms akcijai (969 EUR)

Iekārtas ir uz vietas mūsu noliktavā. Mūsu darba laiks ir no 9:00 - 17:00 darba dienās vai pēc iepriekšējas norunas. Iekārtu iegādei iespējama tikšanās ar mūsu menedžeri arī ārpus darba laika.

Diagtools - pieredze tirgū kopš 1999. gada, oficiālais un ekskluzīvais LAUNCH, kā arī daudzu citu ražotāju pārstāvis.

Plaša pieredze servisa un diagnostikas iekārtu pārdošanā un apkalpošanā. Garantija un klientu atbalsts.

=============

Launch CRP MOT III (2 года обновлений)

Launch CRP MOT III это мультимарочный сканер для диагностики с покрытием всех систем по более чем 50 маркам автомобилей (американские, европейские и азиатские), включая наиболее распространенные 15 специальных функций, кодрирования и адаптаций. Главное устройство выполнено в виде защищенного планшета с 7-ми дюймовым сенсорным экраном на операционной системе Android, который выполняет диагностику по беспроводному (Bluetooth) соединю с DBScar коннектором. CRP MOT III предназначен как для профессионалов, так и для любителей, для использования в сервисах, частных гаражей или для домашних целей. В комплект входят также наиболее распространенные адаптеры старого типа BMW-20pin и MB-38pin.

Цена:

€ 799 ,- с PVN (Обычная цена -969.00 €)

Diagtools - опыт на рынке с 1999 года, официальный и эксклюзивный представитель компании LAUNCH, а также многих других производителей.

Богатый опыт в продажах и обслуживании сервисного и диагностирующего оборудования. Гарантия и поддержка клиентов.

Название :
CRP MOT III (ar atjauninā
Дата публикации:
30.08.2021 11:43
Просмотры:
761

799 €

Объявление в архиве.

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email