Crp mot III (ar atjauninājumiem 2 gadiem)

799 €

Crp mot III (ar atjauninājumiem 2 gadiem)

Рига
799 €
Продаю

CRP MOT III (ar atjauninājumiem 2 gadiem) ir multimarku skeneris, kas atļauj skenēt visas elektroniskās sistēmas vairāk nekā 50 auto markām un satur 15 visvairāk izmantotās autoservisā adaptācijas un speciālās funkcijas. Atšķirībā no vienkāršākajiem CRP S5/S7 iekārta ir uzbūvēta uz pilnvērtīgas Android planšetes un bezvadu Bluetooth DBScar diagnostikas adaptera bāzes, kā arī tās komplektā ir iekļauti visvairāk izmantotie BMW-20 pin un MB-38 pin adapteri vecajām ligzdām.

Speciāla cena:

-799 EUR ar PVN

Pirms akcijai (969 EUR)

Iekārtas ir uz vietas mūsu noliktavā. Mūsu darba laiks ir no 9:00 - 17:00 darba dienās vai pēc iepriekšējas norunas. Iekārtu iegādei iespējama tikšanās ar mūsu menedžeri arī ārpus darba laika.

Launch CRP MOT III (2 года обновлений)

Launch CRP MOT III это мультимарочный сканер для диагностики с покрытием всех систем по более чем 50 маркам автомобилей (американские, европейские и азиатские), включая наиболее распространенные 15 специальных функций, кодрирования и адаптаций. Главное устройство выполнено в виде защищенного планшета с 7-ми дюймовым сенсорным экраном на операционной системе Android, который выполняет диагностику по беспроводному (Bluetooth) соединю с DBScar коннектором. CRP MOT III предназначен как для профессионалов, так и для любителей, для использования в сервисах, частных гаражей или для домашних целей. В комплект входят также наиболее распространенные адаптеры старого типа BMW-20pin и MB-38pin.

Цена:

€ 799 ,- с PVN (Обычная цена -969.00 €)

Название :
CRP MOT III
Дата публикации:
05.07.2021 10:48
Просмотры:
756

799 €

Объявление в архиве.

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email