SPECIALIZĒTIE AUTOMOBIĻI

SPECIALIZĒTIE AUTOMOBIĻI

Другой
Разное

Pateicoties nopietnajai pieredzei automobiļu ražošanā un uzstādīšanā, mēs lepojamies ar to, ka mūsu pakalpojumu klāstā ir arī specializēta transporta aprīkošana un ražošana. Šiem mikroautobusiem ir īpašas funkcijas, tos var aprīkot ar mobilām laboratorijām, kas pielāgotas specdienestu vajadzībām. Izveidojot papildu vietu un uzstādot nepieciešamo aprīkojumu, automobiļi tiek pielāgoti invalīdu pārvietošanās iespējām.

Tāpat arī tiek veikta kravas mikroautobusu aizsargsienu, griestu, grīdu, durvju uzstādīšanu un apdare, papildu aprīkojuma un moduļu sistēmu uzstādīšana. Citi darbi, kas saistīti ar transportlīdzekļu pārveidošanu vai uzstādīšanu.

Mēs esam ambiciozu, profesionālu un motivētu cilvēku komanda, kas vienmēr ir gatava palīdzēt un konsultēt visos automobiļu aprīkošanas un pārbūves jautājumos. Mēs saprotam, ka katrs klients un viņa vajadzības ir individuālas, tāpēc cenšamies nodrošināt pēc iespējas plašāku materiālu, dizainu, audumu, krāsu utt. izvēli.

Ar šiem un citiem mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem varat iepazīties, apmeklējot mūsu mājas lapu vai rakstot uz info@autogema.eu


Модель :
-
Год выпуска :
2021
Марка :
-
Дата публикации:
15.04.2021 22:18
Просмотры:
526

Объявление в архиве.

Другой

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email