Izotermiskie mikroautobusi

Izotermiskie mikroautobusi

Другой
Разное

Izotermisku mikroautobusu ar regulējamu temperatūru aprīkošana un ražošana. Izotermiskos mikroautobusus izmanto, lai pārvadātu medikamentus, ziedus, dārzeņus, gaļu, zivis un citus pārtikas produktus, kam nepieciešama noteikta un pastāvīga temperatūra.

Šim nolūkam paredzētos transportlīdzekļus varam aprīkot ar tieši pārvadāšanai pielāgotiem plauktiem un starpsienām, kā arī telpām, kas uztur plus vai mīnus grādu temperatūru. Aprīkošanā izmantotie materiāli ir piemēroti saskarei ar pārtiku, un izmantoto materiālu virsmas ir viegli tīrīt un dezinficēt.

Mēs esam ambiciozu, profesionālu un motivētu cilvēku komanda, kas vienmēr ir gatava palīdzēt un konsultēt visos automobiļu aprīkošanas un pārbūves jautājumos. Mēs saprotam, ka katrs klients un viņa vajadzības ir individuālas, tāpēc cenšamies nodrošināt pēc iespējas plašāku materiālu, dizainu, audumu, krāsu utt. izvēli.

Ar šiem un citiem mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem varat iepazīties, apmeklējot mūsu mājas lapu vai rakstot uz info@autogema.eu


Год выпуска :
2021
Год выпуска :
2021
Марка :
-
Дата публикации:
15.04.2021 22:09
Просмотры:
346

Объявление в архиве.

Другой

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email