JP Solutions - Drošības jostas darbam augstum

JP Solutions - Drošības jostas darbam augstum

Продаю
Рига

Drošības jostas darbam augstumā ražotājs izstrādā atbilstoši tam, kāda veida inventāra sistēmām tās ir paredzētas. Ir trīs dažādas inventāra sistēmas – horizontālās, vertikālās un jaukta tipa, kuras tiek pielietotas atbilstoši darba drošības noteikumiem dažādos objektos.

Darbiem uz stabilām plaknēm, piemēram, jumtiem tiek izmantotas vienkāršākas drošības jostas darbam augstumā. Tā kā uz stabilām plaknēm var noturēties bez palīglīdzekļiem, ir mazāks nokrišanas no augstuma risks. Tāpēc prasības pret drošības jostām, strādājot tādos objektos, nav tik komplicētas.

Darbiem uz nestabilām plaknēm, plaknēm ar lielu slīpumu un kāpjot pa vertikālām trepēm vai būvkonstrukcijām, kur turēšanās bez palīglīdzekļiem ir pārāk nedroša, tiek izmantotas sarežģītākas drošības jostas darbam augstumā. Tādiem darbiem ir liels nokrišanas risks, tāpēc drošības jostām jābūt ar augstāku drošības līmeni.

Arī drošības jostas darbam augstumā kā jebkurš inventārs, kas paredzēts drošai bīstamu darbu veikšanai, ir regulāri jāpārbauda. Pirms to lietošanas jānovērtē, vai nav radušies kādi defekti un vismaz reizi gadā jāpārbauda, vai nolietojuma dēļ nav zudusi to izturība.

Модель :
Dažādi
Состояние :
Новое
Марка :
JP Solutions
Дата публикации:
24.12.2019 12:32
Просмотры:
32

+371 29113795

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email