Distehnika - Kvēlsvecess

Distehnika - Kvēlsvecess

Услуги
Рига

Atšķirībā no benzīna dzinējiem, kas izmanto aizdedzes sveci, lai aizdedzinātu gaisa un degvielas maisījumu, dīzeļdzinējus darbina ļoti saspiests, karsts gaiss. Lai dīzeļdzinējs darbotos, gaisam degkamerā jāuzsilst vismaz līdz 850°C. Aukstā laikā var rasties problēmas ar automašīnas dzinēja palaišanu, jo motorā esošais cilindra bloks un cilindra galva absorbē siltumu, tādējādi kavējot arī aizdegšanos. Te nāk palīgā kvēlsvece.


Pasūti kvēlsveces internetā

Kvēlsveces ne tikai atvieglo dīzeļdzinēja iedarbināšanu, bet arī uzlabo tā kopējo veiktspēju. Piemēram, samazinās izplūdes gāzu apjoms, kas veidojas no nesadegušās degvielas.


Kvēlsveču maiņa

Katra ražotāja piedāvātajam produktam ir savs kalpošanas termiņš, atkarībā no izmantotajiem materiāliem un tehniskajiem risinājumiem. Diemžēl saremontēt tās nav iespējams, tāpēc bojātas vai nolietojušās kvēlsveces obligāti ir jānomaina pret jaunām. Tā kā tās ir saslēgtas paralēli, jāņem vērā, ka būtiski ir mainīt visu sveču komplektu vienlaikus! Nomainot vienu, tā nekalpos tik ilgi, jo jaunai kvēlsvecei ir lielāka pretestība.


Дни работы :
Рабочие дни + суб.
Время работы :
9:00 - 18:00
Дата публикации:
23.12.2019 12:06
Просмотры:
96

Объявление в архиве.

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email