Woody Woody 91412 Šūpoles ar apaļu sēdekli (diam. 83cm) no izturīga materiāla jostu sietiņa bērniem no 3+ gadiem (maks. 80kg)

95.59 €

Woody Woody 91412 Šūpoles ar apaļu sēdekli (diam. 83cm) no izturīga materiāla jostu sietiņa bērniem no 3+ gadiem (maks. 80kg)

Рига
95.59 €
Продаю

Ražotājs:Woody Produkta kods:91412 Vecuma ierobežojumi: no 3 gadiem+ Informācija par ražotāju: WOODY - EIROPAS Kompānija ar Augstiem Kvalitātes un Drošības standartiem un sertifikācijām, kas tiek pielietoti Bērnu preču ražošanā. WOODY ir viena no pirmajiem pēc komunisma laika Bērnu preču ražotajiem, kas uz šodienu ir saražojis lielu koka preču daudzumu, un zin kā veidot rotaļlietas, kas attīsta bērna domāšanu un motorikas spējas, tajā pašā laikā to vienkāršā un pārdomāta uzbūve ir bērniem tik tuva un saprotama. Īss preces apraksts: Woody91412-Šūpoles, kuras piemērotas āra lietošanai. Ļoti liels un plašs sēdeklis, uz kura var netikai sēdēt, bet arī apgulties. Izmantot var gan meitenes, gan puiši, kā arī viņu vecāki, jo maksimālā slodze ir 80kg. Uz tām vienlaicīgi var šūpoties vairāki cilvēki. Iegādājoties dotas šūpoles, bērni varēs jautri izklaidēties vasaras laikā. Tehniskie parametri: Korpusa Materiāls: metāls / audums / plastmasa Krāsojums (virsma): Eko droša krāsa un lakas bērniem Sertifikācija: Visas Eiropas Zonu drošības sertifikācijas Īpašības: Maksimālā slodze:80kg Sēdeklis:diam. 83cm Izgatavots un kvalitatīva izturīga materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām. Liels sēdeklis, uz kura var pat apgulties. Piemērotas āra izmantošanai. Nav paredzēta muguriņa. Liela izmēra, bez mazām detaļām, kas ir droši pat mazuļiem, tomēr ieteicams lietot no 3 gadu vecuma. Iepakojums satur: 1gab. šūpoles, kopā ar nepieciešamajiem stiprinājumiem. Iepakots Oriģinālajā ražotāja iepakojumā.

Дата публикации:
24.04.2020 18:29
Просмотры:
76

95.59 €

+371 26542792

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email