EST Tehnoloģijas - svari

EST Tehnoloģijas - svari

Рига

ОПИСАНИЕ

Uzņēmums nodarbojas ar dažāda veida svaru un to piederumu tirdzniecību, kā arī remontu. Preču piegāde visā Latvijā notiek 1 – 2 darba dienu laikā.

Preču grupas:

- Analītiskie elektroniskie svari FA laboratorijām. Svari ir verificēti un tāpēc tie izmantojami jebkurā lietošanas  sfērā, kur nepieciešama visaugstākā precizitāte.

- Augstas precizitātes svari, kuri ļauj ātri un precīzi noteikt masu laboratorijās un rūpniecībā no 0.1 mg līdz 60 kg. Pieejami modeļi ar verifikāciju un bez verifikācijas.

- Auto asu svari - platformas, kas paredzētas svēršanas staciju izveidei liela izmēra transportlīdzekļiem, kas aprīkoti ar sapārotiem riteņiem vai liela izmēra riepām (auto vilcieniem, auto ar piekabēm, celtniecības tehnikai  utt.); aprīkots ar integrētiem riteņiem, lai atvieglotu transportēšanu. Īpaši piemērota dinamiskai svēršanai.

- Svari automasīnu svēršanai komerciālā sfērā. Piejami stacionārie svari un mobilie svari, kuru uzstādīšanai nav nepieciešami betonēšanas darbi. Autosvari kuri uzstādāmi zemes līmenī vai virs zemes. Standarta versijas komplektācijā iekļauta verifikācija.

- Tirdzniecības svari - pie mums ir plašs tirdzniecības svaru klāsts. Cena no 90 EUR. Svari ir verificēti atbilstoši CE prasībām. Displejs no abām pusēm. Iebūvēts akumulātors. Izmantojami veikaliem un mobilajām tirdzniecības vietām.

Un daudzi citi!


+371 26737301

Рига

Дата публикации: 21.10.2019 14:17
Просмотры: 35

Рига

Поделиться: Share Facebook Share Ok Share Twitter Share VK Share Draugiem Share WhatApp Share Email
Дата публикации: 21.10.2019 14:17
Просмотры: 35

Контакты:

+371 26737301

Рига